Ana içeriğe atla

geldim...geldim...

uzuuun bir aradan sonra tekrar selamlar.
en son fuar haberini verip kaçmıştım buralaradan.o zaman dan beri bir şeyler yazmadım.
bu kadar bekletmek yeter sanırım blogumuzu.önceklikle fark etmişsinizdir :) sitenin temasıyla biraz oynadım diğer temadan sıkılmıştım,zaten o da kendini intihar etmişti :).
ikinicisi gelelim fuarımıza.dediğim gibi zow ve imob fuarlarını gezdim.zow daha çok mobilya aksesuar parçalarıyla alakalı bir fuar dı yani direk üreticiye yönelik aksesuarları bu fuarda bulmanız mümkündü.imob a ise yurt içinden mobilya firmalarının katılımı fazlaydı ve tasarım konusun da kendi adıma fazla örnek alınacak tarzda bir şeylere rastlamak mümkün değildi.fuar girişin de mosder in düzenlediği tasarım yarışmasından ürünler vardı sanırım en ilginç bölüm orasıydı.fotoğraf çekmiştim fakat yanlışlıkla hepsini siliverdim.fuar içerisinde hoşuma giden firmaları zamanla ürünleriyle beraber buradan yazıya alıcam.
evet dekorevi geri dönüyor...

:)

Yorumlar

Yeliz dedi ki…
Ocun Hoşgeldinnnn:)

Sitenin yeni hali çok sade ve güzel olmuş sana bol şans getirsin inşallah!

Sevgilerimle
Yeliz
ocun dedi ki…
çok sağol yeliz hoşbulduk :)

bayadır planladığım bir şeydi görünümü değiştirmek ama bağlantı sorunları yaşadım bir dönem,bundan sonra tüm hızıyla devam :)
HADİ BAKALIM TEKRAR MERHABA..ÖZLEDİK TASARIMLARI VE SENİ..
ocun dedi ki…
merhabalar kıymet,
dekorevi devam ediyoor...:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?