Ana içeriğe atla

ahşap oyuncaklar"toys made from wood" adından da anlaşılcağı gibi sadece ahşapla oyuncak üreten bir firma.araba konusu çocukların hep ilgisini çeker bu firma da bunu iyi kullanmış.hatta sanayi araçlarıyla yaptığı "JCB Range" kolleksiyonuyla 2006 yılında en iyi 24-36 aylık çocuklara yönelik oyuncak ödülünü kazanmış.

Yorumlar

KelebekNehir dedi ki…
Doğal malzemeden yapılmış oyuncakları tercih etmekte yarar var. İkea dışında rastlamadım
ocun dedi ki…
bende fazla üretim yapan yer bilmiyordum fakat genelde kreşlerde dikkat etmeye başladım,hatta anaokulları da ahşap kullanmaya özen gösteriyorlar.(hiç değilse bazıları.)
ayrıca okul öncesi öğretmenliği okuyan bir arkadaşımda proje olarak ahşap oyuncaklar üretmişti.sanırım doğallığı ve yaşayan bir malzeme olması ahşaba zamanla daha da fazla önem katıcak.
Adsız dedi ki…
Türkiyedede yapıyorlar artık
naturalahsapoyuncak.com adresinden takip edebilirsiniz,hatta şunuda söyleyebilirim sitede göreceklerinizin daha fazla çeşidi dükkanında mevcut yakında herkese sunar sitesinde diye umuyorum
Adsız dedi ki…
Şimdi yeni bir ahşap oyuncak gördüm
süper bişeye benziyo. Türkiye'ye yeni gelmeye başlamış.
adresi www.kaplaturkiye.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?