Ana içeriğe atla

geri dönüşüm cüzdanlar
eski kasetleri ne yaptınız? çöpe attınız dimi.hemen cd leri göz önü bir yere koyup kasetleri şutladınız,aynı plakların başına gelenler gibi :) desingboom sayfasında fotoda gördüğünüz yaratıcı bir fikri sizlerle paylaşmak istedim.yapımı görüldüğü gibi gayet basit.bir kaset bir fermuar sanırım birde sağlam bir yapıştırıcıyla bir cuzdan yapabiliyorsunuz.keşke o kasetleri atmasaydık...

Yorumlar

Çilek Reçeli dedi ki…
Selam,
Bu kaset çantalarla bende ilgilenmiştim. Hatta bir türlü atamadığım kaset arşivimi geçen gün çıkarıp seçtiğim birkaç kaseti bu hale getireceğim. Cd arşivimi de bir gün böyle bir şey için kullanırsam şaşırmayacağım artık. Çünkü plaklarımın bazılarından(kıyabildiklerimden) saat ,kasetlerimden de çanta yapıyorum.
Daha önce bloğumda yaptığım kaset çanta haberide burada http://saadettopcu.blogspot.com/2007/08/sper-tasarmlar-kaset-anta.html.
Çıkarılacak sonuç sakla kasedi gelir zamanı:)
ocun dedi ki…
selamlar,
ben haberi vermede biraz geç kalmışım sanırım :) ufak bir pişti olmuş :)
Çilek Reçeli dedi ki…
Güzel bir pişti oldu çünkü senin bu kaset çantalrı bulduğun sitede çok daha farklı şeyler buldum artık sırada evdeki disketlere geldi :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?