Ana içeriğe atla

z raporu

cümleten selamlar,
dekorevi ile birlikte bir ayı daha devirdim neredeyse.
geçen ay olduğu gibi bu ayda edkorevi ziyartleri hakkında bir kaç şey söyleyip sizin için seçtiğim bağlantılara geçicem.
bu ay ziyaretçi sayımız baya bir arttı.geçen ay dekorevi'ni 270 kişi ziyaret etmişti ve bu ay (şuanda) 910 kişi siteme gelip 2100 kere sitenin orasını burasını karıştırmışlar.en çok ziyaret yine google amca tarafından geldi ve siteme link veren bembi ve yeliz in sitelerinden de baya bir ziyaretçi uğramış.ve sitesinde dekorevi linki veren diğer sitelerede teşekkür ederim.bende sizleri ekledim.ayrıca dekorevi ilk pagerank değerini bu ay aldı :) "2" vermiş google amca neyse geçer not diye sevindik :)

gelelim bu ayın beşine;
1-style salad dan woody wood (yıllık halka motifli halı)
2-yeliz'in dünyasından askılıklar
3-cinfikrim.com dan sakız çöpü kutusu
4-öğrencileri için seferber olan köy öğretmenleri
5-evlerinin önü boyalı direk

ayrıca bu ay yaşanılan terör vakaları da hepimizin canını sıktı.fikrimce telaşlanmak,sabırsız olmak,sinirli bir şekilde davranmak bizim için mantıklı bir çıkış yolu olamaz.hiç bir zaman savaşı desteklemeyerek ülkemize barış dolu günler dilerim...

Yorumlar

yeliz dedi ki…
Ocun, böyle bir içeriği olan sitenin ziyaretçi sayısının daha da artacağından eminim.Katkım olduysa ne mutlu bana. Başarılarının devamını diliyorum. Yürü be Ocun kim tutar seni:)
bembi dedi ki…
aa gerçekten mi :)) çok sevindim dolaylı da olsa katkımın olmasına ;)) bol şans ve başarılar!
ocun dedi ki…
çok sağolun bembi ve yeliz siz bu sitenin ilk misafirlerisiniz :)
http://www.steffrocknak.net/ ahsapla ılgılı..ılgını cekecegını dusundum..
ocun dedi ki…
teşekkür ederim kıymet bu güzel önerin için.gerçekten çok güzel ahşap heykellere rastladım.sanırım bundan sonra bu siteden yazılarda gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?