Ana içeriğe atla

kabloları gizleyinevlerin en önemli sorunlarından birisidir kablo dağınıklıkları.orta yerde durmaları hem cihazlarınızın bozulması hemde yürürken ayağınızın takılması (özellikle çocuklu ailelerde) gibi sorunlar ortaya çıkarır.bu sorunu çözmek için tabi ki bir kaç yöntem var.benim bildiğim ve çoğumuzun evinde kullandığı kabloları çivi ile duvara çakmak.ama bu yöntem de duvara fazlasıyla zarar veriyor.boyayı zedeliyor varsa duvar kağıdının kalkmasına sebep oluyor. yukarda gördüğünüz bu ilginç tasarım bu dertlerden kurtulmak isteyenler için güzel ve göze hoş gelen bir yöntem bence.bu aparat süpürgeliklere yapıştırıldığından duvara zarar vermiyor, dilediğiniz bölgesinden boşluk bırakabiliyorsunuz ve yapımı gayet basit...

Yorumlar

www.edasuner.com dedi ki…
Oboilerin tasarımlarını bende çok sveerim hatta bunu İskandinavlı bir bloggerda görmüştüm anımsadım şimdi :)
ocun dedi ki…
hangi blogda gördüğümü hatırlamıyorum eda fakat ben boiler in diğer tasarımlarını biraz ukelalık yaparak beğenmediğimi söyleyebilirim.daha doğrusu bundan başka benim iligimi çeken bir tasarımları yok.zaten var olanların sayısı da bir hayli az.anladığım kadarıyla mimariyle alakalı işlere ağırlık verip vitrinlerinde bu tür tasarımlara yer veriyorlar.
yeliz dedi ki…
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
derya dedi ki…
valla kablo pisliğinden bıktım keşke herşey kablosuz olsa
Zerrin dedi ki…
Süper bir tasarım görüncce çok hoşuma gitti...
ocun dedi ki…
beğendiğine sevindim zerrin.
dekorevine hoş geldin :)
diLék dedi ki…
aa iyiymiş yaa hiç hoşlanmıyorum ortalıktaki kablolardan

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?