Ana içeriğe atla

marangozhane | ahşap fikir atölyesi dekorevinde

ahşap konulu diğer blogum marangozhane ile pek ilgilenemediğimden onuda dekorevine kattım.bundan sonra mobilya ve ahşap da dekorevi konularından olucak.

marangozhane den selamlar,

yaklaşık dört ay önce kayyo server larında bulanan marangozhane adlı blogum kapatılınca,kızgınlık ve soğukluk yaşayarak yazmayı bırakmıştım.artık blogger kullanıcısı olarak tekrar ahşapla alakalı bir blog oluşturmaya karar verdim ve buradayım...

marangozhane adından anlaşıldığı gibi üretim yapılan bir mekan. ahşapın, tasarlandığı, işlendiği bir üretim atölyesi. blogger da bulunan marangozhanemiz ise bir ahşap fikir atölyesi.yani ahşap ın kullanıldığı her alandan tasarımlar sunan,haberler ve bilimsel araştırmalara yer veren, konuları üzerine tartışılan bir fikir ortamı.aynı zaman da ahşap konusunda bilgilenmemi destekleyecek,tasarım konusunda araştırma yapmamı sağlayacak bir ders masası da sayılabilir benim için.
bir ağaçişleri endüstri mühendisliği öğrencisi olarak ben fayda göreceğime inanıyorum umarım sizin için de faydalı bir blog olur.

görüşmek üzere...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?