Ana içeriğe atla

kyouei desing

bu yazı da sizlere kyouei desing adlı japon dekor firmasına ait bir kaç güzel tasarımdan bahsedeceğim.tasarımları gayet sade,ufak ama işlevsel eklentilerden oluşuyor.mutfak gereçleri,aydınlatmalar ve ufak ev aletleri hakkında sizlere fikir oluşturabilecek tasarımlardır umarım...

umbrella potşemsiyenizin yağmur sularını alt tarafında bulunan saksıya damlatarak hemsizi kurulama derdinden kurtarıyor hemde bitkinizin yağmur suyuyla beslenmesini sağlıyor.

kullanılan mailzeme : seramik


Topography Soup Platebu çorba tabakları bizlere yediklerimizin nerden geldiğini hatırlatır gibi gözüküyor...

kullanılan malzeme : seramik


Chandelier Bumbampüle takılan bu küçük aparatla ışıklarınızı şekillendirmeniz mümkün.ufak taşlar veya uzunca kesilmiş kumaş parçaları benim ilk aklıma gelenler.

kullanılan malzemeler : Pyrex

Yorumlar

etki alanı dedi ki…
Bu sisteme bayıldım.

Merhaba,
Ben de evde kendi avizelerimi yapıyorum..Ve bu olay çok güzel..Bu aparatı nereden bulabilirim?Bilgi verirseniz sevinirim..
TüTü
ocun dedi ki…
türkiye de herhangi bir yerde varmı bilmiyorum ama cam işi yapan yerlerden özel sparişle yaptırılabilir.birde ampülün ısınmasıyla o aparatın erime veya koku yapmaması lazım bunlarında düşünülmesi gerekir sanırım.fazla yardımcı olamadım tütü.beğendiğine sevindim....

Bu blogdaki popüler yayınlar

ayarlanabilir portatif masa ayakları

tasarım : Compass Trestle Legs
tasarımcı : Matthew Hilton

wood lamp | masa lambası

duvara monte masa

+dar hacimler iin duvara monte bir masa örneği. benim odamda da eski gardropun kapaklarından yaptığım bir duvara monte masam var.alan kazanmak için iyi bir çözüm yolu. nasıl mı?